20211117 Via Media Dronefoto Pindsle 17

Her er oversikten over firmaer i Pindslebyen

Pindslebyen har et svært mangfoldig næringsliv med alt fra dagligvarebutikker til store industrivirksomheter. Se oversikten her.

Agustas Hudpleie Nygårdsveien 84 www.agustashudpleie.no
Varmefag Arne Andresen AS Gneisveien 11 www.arne-andresen.no
Aider Vestfold AS avd Sandefjord Nygårdsveien 84 www.aider.no
Autospa AS Pindsleveien 11  
Bademiljø Werner Barth AS Gneisveien 10 www.barth.no
Benders Norge AS Pindsleveien 7 www.benders.no
Bedre Inneklima AS Pindsleveien 8B  
Best Padel Gneisveien 13 www.bestpadel.no
Bilkompaniet Sandefjord AS Pindsleveien 8B  
Billader AS           Gneisveien 8  
Bilpleie Garasjen Sandefjord AS Pindslevein 8B  
Bil-Service AS Nygårdsveien 79 www.bilservice.no
Biltema Sandefjord Nygårdsveien 88 www.biltema.no
Campino Pizza Sandefjord Pindsleveien 11 www.campino-pizza.com
Concept Company Nygårdsveien 77  
Cartec Norge AS Pindsleveien 8  
Dekkspesialisten Sandefjord AS Nygårdsveien 80 www.dekkspesialisten.com
Deco Systems    Pindsleveien 2A                 
Dør & Vindu Sandefjord AS Gneisveien 11  
E2 Helse AS Nygårdsveien 84 www.e2helse.no
E2 Treningssenter Nygårdsveien 84 www.e2.no
Elektroimportøren Norge AS Pindsleveien 6 www.elektroimportoren.no
Elkjøp Sandefjord Pindsleveien 9 www.elkjop.no
Eneri IT AS Nygårdsveien 80  
Europris Pindsleveien 11  
Fargerike Bjørvik Pindsleveien 1 www.bjorvik.no
Fjordens Trafikkskole AS Gneisveien 16  
Folkeuniversitetet Sør Nygårdsveien 80  
Framnæs Industrier AS Gneisveien 12  
Fønix AS Nygårdsveien 82  
Giovani Fashion Gneisveien 14B  
Gokstad Apotek Pindsle Nygårdsveien 84  
Haircuts Nygårdsveien 84  
Health Workers AS Pindsleveien 2A

www.healthworkers.no

Holtan industrier AS Gneisveien 12A  
Hurtigruta Carglass Pindsleveien 8  
Jula Norge AS Nygårdsveien 86  
Jysk Sandefjord Nygårdsveien 86  
Kind Energispar AS Gneisveien 12B www.kindenergispar.no
Kumera AS Gneisvein 11  
Kvams Glass Sandefjord AS Gneisveien 10  
Litex AS Pindsleveien 4    
Magic Suds Bilpleie Pindsleveien 8 www.magicsuds.no
Manpower Framnæs Installasjon AS Gneisveien 12  
Maske AS Pindsleveien 1 ww.maske.no
MegaFlis Sandefjord AS Pindsleveien 9  
Mekonomen AS Gneisveien 10  
Meny Pindsle Nygårdsveien 84 www.meny.no
Mester Grønn AS Nygårdsveien 84  
Mimmis.no AS   Gneisveien 13     
Multi-Bygg Norge AS Pindsleveien 8  
Musti  Norge AS Gneisveien 11

www.musti.no

Nille Komplett Arena Nygårdsveien 84  
Olsen & Wallum AS Pindsleveien 8 www.olsenwallum.no
Padel Center Sandefjord Nygårdsveien 76  
Per's kjøkken AS Pindsleveien 1B  
Pindsle Auto AS Gneisveien 10  
Power Sandefjord Nygårdsveien 88 www.power.no
Rema 1000 Pindsle Pindsleveien 11 www.rema.no
Riis Bilglass Gneisveien 10  
Sandefjord Bredbånd AS Nygårdsveien 80 www.sfjbb.no
Skousen Sandefjord Nygårdsveien 86 www.skauenhvitevarer.no
Skitt Fiske AS Nygårdsveien 78 www.skittfiske.no
Strai Kjøkken AS Gneisveien 11 www.strai.no
Tangent AS Nygårdsveien 82  
Toyota Bilia AS Pindsleveien 15 www.toyota.no
Tundøren AS Gneisveien 10  
uteDESIGN AS Gneisveien 6 www.utedesign.no
Vestfold Bil AS Gneisveien 11 www.vestfoldbil.no
Vestfold Kobber &  
Blikkenslagerverksted AS Pindsleveien 5 B www.vkb.no
Vianor Sandefjord Nygårdsveien 85  
VN Leker AS Pindsleveien 1C  
Widforss 1729 Norge AS  Nygårdsveien 79  
Würth butikk Sandefjord Pindsleveien 8  
XXL Sandefjord Nygårdsveien 76